Általános tudnivalók nappali és esti tagozatos szakképzéseinkről

Nappali rendszerű szakképzésre azok a tanulók jelentkezhetnek, akik 2023-ban még nem töltik be 25. életévüket. Aki tandíjmentesen kezd meg egy képzést nappali rendszerben, tanulmányait akkor is befejezheti tandíjmentesen, ha időközben betölti a 25. évét.

Aki nem rendelkezik szakképesítéssel és 2023-ban tölti be 25. életévét, esti tagozaton kezdheti meg tanulmányait.

Aki már rendelkezik egy szakképesítéssel, nappali rendszerben tandíj megfizetése mellett, míg esti rendszerben – a második szakképesítés megszerzése esetében - tandíjmentesen vehet részt a képzésben.

Képzési idő:

2 év (4 félév)

Beiratkozás folyamatosan:

Személyesen az iskolában (Debrecen, Arany János utca 12.) vagy online jelentkezési oldalunkon 2024. augusztus 31-ig.

Online jelentkezés a képzésre ITT

Tájékoztatás:

További tájékoztatás személyesen vagy telefonon. Részletek a Kapcsolat menüpontban.