Induló osztályok a 2024/2025. tanévben Debrecenben

Esti gimnáziumi képzés:

A 2024/2025. tanévben is indítjuk érettségi vizsgára felkészítő esti gimnáziumi képzésünket. A tandíjmentes képzés tanulóinkat a négy kötelező és egy szabadon választott érettségi vizsgatárgyra készíti fel.

Tanulóink tanulmányaikat munkahelyi és családi elfoglaltsága mellett, Debrecen jól megközelíthető helyén, barátságos környezetben végezhetik. Az esti érettségire felkészítő oktatás heti két vagy három hétköznap, a tanulókkal egyeztetett délutáni-esti időpontban történik.

Kiemelt figyelmet fordítunk az informatikai és angol nyelvi ismeretek oktatására.

A 16. életévét betöltött, általános iskolai végzettséggel rendelkezők számára 4 tanéves a képzés. Aki 16. életévét betöltötte, és teljesítette a 9. évfolyam követelményeit gimnáziumban, szakgimnáziumban, régi típusú szakközépiskolában vagy szakmunkásképzőt, szakiskolát végzett, 3 tanév alatt készülhet fel érettségi vizsgára.

Akinek szükséges az iskolai környezet ahhoz, hogy rendszeresen tanuljon, mindenképpen válassza esti gimnáziumi képzésünket. Szerezze meg nálunk érettségi bizonyítványát!