Induló osztály a 2019/2020. tanévben Debrecenben

Esti gimnáziumi képzés:

A 2019/2020. tanévben indítjuk érettségi vizsgára felkészítő esti gimnáziumi képzésünket. A tandíjmentes képzés tanulóinkat a négy kötelező és egy szabadon választott érettségi vizsgatárgyra készíti fel.

Tanulóink tanulmányaikat munkahelyi és családi elfoglaltsága mellett, Debrecen jól megközelíthető helyén, barátságos környezetben végezhetik. Az esti érettségire felkészítő oktatás heti két vagy három hétköznap, a tanulókkal egyeztetett délutáni-esti időpontban történik.

Kiemelt figyelmet fordítunk az informatikai és angol nyelvi ismeretek oktatására.

Bárki jelentkezhet hozzánk, akinek legalább általános iskolai végzettsége van, betöltötte 16. életévét, és szeretne érettségi bizonyítványt szerezni.

Akinek szükséges az iskolai környezet ahhoz, hogy rendszeresen tanuljon, mindenképpen válassza esti gimnáziumi képzésünket. Szerezze meg nálunk érettségi bizonyítványát!