Ballag már a vén diák…

A Sirius Szakgimnázium és Szakközépiskola 2019. május 3-án tartotta ballagási ünnepségét. Idén 32 tanuló kapta meg tarisznyáját, mellyel útjukra bocsátottuk őket az eddig védelmező iskola falai közül a nagybetűs ÉLET kihívásokkal teli világába.

Nagyné Filimon Csilla igazgatónő köszöntője után Novák Patrícia búcsúzott a végzősök nevében iskolánktól, tanárainktól, a diákévektől.

Minden évben hagyomány, hogy kiemelkedő tanulóink oklevelet és könyvjutalmat kapnak az iskolától munkájuk elismeréseként. Ebben az évben a nevelőtestület javaslatára díjazásban részesült Pálóczi Mária, Kovács Vilmos, Papp Róbert és Péntek Alex Márk.

A ballagás nem csak egy szép alkalom, hanem mérföldkő is, a középiskolás évek végét jelenti a diákok számára. Lezárul egy jelentős életszakaszuk, melynek végén ki kell állniuk a próbát, amely a következő két hónapban előttük áll.