Kedves Tanulók, Szülők és Pedagógusok!

Középiskolát választani nem könnyű feladat, mert számtalan oktatási intézmény létezik, és nehéz megtalálni azt az egyet, ahol a gyerek nemcsak jól érzi magát, de ismeretei is gazdagodnak, tudása fejlődik.

Intézményünk megalakulása óta folyamatosan bővül, mind a nálunk tanulók létszámát, mind az oktatott ágazatokat, szakképesítéseket tekintve, ezen túlmenően pedig olyan érveink vannak, melyek döntő jelentőségűek lehetnek a választásban:

• az iskola légköre rendkívül barátságos,
  • fiatalos, lelkes, elhivatott és sokoldalúan képzett nevelőtestülettel rendelkezünk,
  • az oktatás modern technikai eszközökkel, magas színvonalon történik,
  • a kiscsoportos nyelvoktatás lehetővé teszi az órák kommunikáció központúságát,
  • az érettségi után lehetőség kínálkozik olyan szakképesítés tandíjmentes megszerzésére, mely elősegíti a munkába állást,
  • a szakmacsoportos alapozással elősegítjük tanulóink bejutását a felsőoktatásba,
  • a szakiskolát végzetteket tandíjmentesen készítjük fel az érettségire.

Remélem, sikerült felkeltenem érdeklődésüket intézményünk iránt! Amennyiben információra, segítségre van szükségük, bizalommal forduljanak hozzánk.

Nagyné Filimon Csilla